18%

Детска маица GIVOVA Shirt Revolution 0110

790,00 ден. 970,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516674

Детали

SKU
516674
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Цр͟н͟а; Портокалова