18%

Детска маица GIVOVA Shirt Revolution 0312

790,00 ден. 970,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516682

Детали

SKU
516682
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Бело; Црвено