28%

Детска маица GIVOVA T-Shirt Spot 0004

790,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505000

Детали

SKU
505000
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Lifestyle
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
БОJА
Темносин