24%

Детска маица ZEUS Polo Vesuvio Nero/Giallo Fluo

1.190,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518342

Детали

SKU
518342
Категории
Бренд
Прицврстување
Копчиња
Пол
момчиња
Намена
Lifestyle
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Жолт електричар