19%

Детска маица ZEUS T-Shirt Click Giallo Fluo

890,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520277

Детали

SKU
520277
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
БОJА
Сиво; Жолт електричар