28%

Детска маица ZEUS T-Shirt Band Blu

990,00 ден. 1.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519468

Детали

SKU
519468
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
БОJА
Темносин