37%

Детска јакна ZEUS Giubbotto Hercolano Giallo Fluo/Nero

2.890,00 ден. 4.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511188

Опис

Детска  јакна ZEUS Giubbotto Hercolano - ќе бидете многу пријатно изненадени од ултра мекиот материјал и одличниот изглед на моделот.

Детска  јакна ZEUS Giubbotto Hercolano е направена од 100% меки, полиестерски материјали кои гарантираат издржливост и удобност.


Карактеристики:

Аспиратор што има ластик на своите краеви;
Натпис  - ZEUS во десниот дел на градите;
Два странични џебови со патенти;
На крајот од ракавите кај зглобовите има тенка еластична лента;
Два внатрешни џебови со велкро прицврстување;
Погоден: Стандарден;
Детска јакна ZEUS Giubbotto Hercolano - докажана класика.

Изберете нова детска  јакна од нашите други понуди!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511188
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Jкни
Материјал
Полиестер
БОJА
Жолт- електричар