46%

Детска јакна ZEUS Giubbotto Paestum Darkgrey/Nero

2.280,00 ден. 4.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515714

Опис

Детската  јакна ZEUS Giubbotto Paestum е модел на кој тешко дека секој може да остане рамнодушен.

 Детската јакна ZEUS Giubbotto Paestum е изработена од 100% полиестер, со мек надолу, што придонесува за удобност и топлина. Двобојниот дизајн му дава извонреден изглед и лесно се комбинира со која било боја на облека и чевли.
Карактеристики:

Печатење на логото на ZEUS;
2 бр. длабоки џебови со патенти;
Неотстранлива хауба со тенок ластик на крајот;
Материјал - 100% полиестер со мек надолу;
Директно сечење;
Со детската јакна ZEUS Giubbotto Paestum ќе направите исплатлива инвестиција.

Ве очекуваат универзални и едноставни модели на машки јакни и елеци!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515714
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Jкни
Материјал
Полиестер
БОJА
Графит, Цр͟н͟а; Графит