38%

Детски двостранен кошарски дрес GIVOVA Kit Double 0412

1.490,00 ден. 2.430,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505426

Детали

SKU
505426
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Кошарка
БОJА
Црвено; Темно сино