Детски двостранен кошарски дрес GIVOVA Kit Double 1303

MKD 2.430,00 (Намалување од 38%)
MKD 1.490,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505430
Пол: Unisex
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Баскетбол
БОJА: Бело; Зелена