14%

Детски долен дел тренерки ZEUS Pantalone Easy Nero

1.150,00 ден. 1.350,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516118

Детали

SKU
516118
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна