Детски долен дел тренерки ZEUS Pantalone Enea Blu/Dark Grey

1.390,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517841

Детали

SKU
517841
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Темносин