27%

Детски долен дел тренерки GIVOVA Pantalone Tricot Band 0010

2.560,00 ден. 3.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515420

Детали

SKU
515420
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна