27%

Детски долен дел тренерки GIVOVA Pantalone Tricot Band 0004

2.560,00 ден. 3.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515421

Детали

SKU
515421
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин