21%

Детски долен дел тренерки GIVOVA Pantalone College Band 0004

2.590,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515320

Детали

SKU
515320
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин