Детски долен дел тренерки GIVOVA Pantalone Tricot Band 0051

2.560,00 ден. 3.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515419

Детали

SKU
515419
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно зелена