14%

Детски долен дел тренерки GIVOVA Pantalone Felpa Band 0010

3.360,00 ден. 3.920,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515381

Детали

SKU
515381
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук
БОJА
Црна