Детски комплет дрес GIVOVA Kit Relax Easy 0310

MKD 2.780,00 (Намалување од 32%)
MKD 1.890,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505040
Пол: Unisex
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
БОJА: Бело; Цр͟н͟о