34%

Детски комплет дрес GIVOVA Kit Relax Street 1204

1.390,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505051

Детали

SKU
505051
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
БОJА
Црвено; Темно сино