Детски комплет дрес ZEUS Kit Apollo Granata/Blu

MKD 1.890,00 (Намалување од 26%)
MKD 1.390,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505589
Пол: Unisex
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Темно сино; Бордо