26%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Apollo Verde Fluo/Nero

1.390,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505593

Детали

SKU
505593
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Зелен, Цр͟н͟а; Зелена