27%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Sticker Arancio Fluo/Nero

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505540

Детали

SKU
505540
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Оранжев-електрик, Цр͟н͟а; Портокал електричар