27%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Sticker Giallo/Verde

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505539

Детали

SKU
505539
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Зелен, Зелен; Жолта