24%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Gryfon Nero/Royal

1.590,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511091

Детали

SKU
511091
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Сино