24%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Gryfon Giallo Fluo/Blu

1.590,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511090

Детали

SKU
511090
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Зелен, Темно сино; Зелена; Жолта