24%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Omega Sky/Granata

1.590,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511656

Детали

SKU
511656
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Бордо, Светло сино; Бордо