42%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Icon Fluminense Granata/Bianco

1.890,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521282

Детали

SKU
521282
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бело; Зелена; Бордо, Бордо, Зелен