42%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Icon Wolfsburg Verde/Verde fluo

1.890,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521279

Детали

SKU
521279
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Зелен, Зелен; Зелен-електричар