33%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Icon River Plate Bianco/Rosso

1.590,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521278

Детали

SKU
521278
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бело; Цр͟н͟о; Црвено