42%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Icon Napoli Bianco/Light Royal

1.890,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521272

Детали

SKU
521272
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бело; Светло сино