24%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Pitagora MC Nero/Rosso

1.590,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521630

Детали

SKU
521630
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Црвено