26%

Детски футбалски комплет дрес ZEUS Kit Pitagora Rosso/Giallo

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505819

Детали

SKU
505819
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црвено; Жолта