Детски футбалски комплет дрес ZEUS Kit Pitagora Blu/Rosso

MKD 2.290,00 (Намалување од 26%)
MKD 1.690,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505814
Пол: Unisex
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Црвено; Темно сино