Детски комплет дрес ZEUS Kit Promo Royal

MKD 1.500,00 (Намалување од 23%)
MKD 1.150,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 508767
Пол: момчиња
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Волейбол; Футбол; Хандбал
БОJА: Сино