23%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Promo Viola

1.150,00 ден. 1.500,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511310

Опис

 Детскиот фудбалски тим ZEUS Kit Promo е од колекцијата ZEUS Football. Ова е најчистиот тим на италијанскиот бренд.
Детскиот фудбалски тим ZEUS Kit Promo  е еднобојно и е целосно изработено од полиестер, кој гарантира: издржливост, брзо сушење, лесно одржување, леснотија и удобност.


Карактеристики:

Отпечатете го логото под јаката, на градите и на крајот од левата нога;
Трапезоидно деколте;
Ластична лента и врвки за влечење;
Исечете: Стандардно;

Промоција за детски фудбалски тим ZEUS - облечете го вашето дете удобно.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511310
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Виолетова