38%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Vesuvio

1.290,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 512936

Детали

SKU
512936
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Графит, Црвено; Графит