Детски комплет дрес ZEUS Kit Vesuvio Blu/Royal

MKD 2.110,00 (Намалување од 38%)
MKD 1.290,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 512935
Пол: Unisex
Стил: Тренинг
Сезона: Пролет; Лето; Есен
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Волейбол; Футбол; Хандбал
БОJА: Син; Темно син