33%

Детски кошарски дрес GIVOVA Kit Power 0203

1.590,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504748

Детали

SKU
504748
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Кошарка
БОJА
Бело; Светло сино