33%

Детски кошарски дрес GIVOVA Kit Power 1001

1.590,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504759

Детали

SKU
504759
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Кошарка
БОJА
Цр͟н͟а; Портокалова