44%

Детски тренерки GIVOVA Tuta Poker 0904

2.560,00 ден. 4.640,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505083

Опис

Детската тренерка GIVOVA Tuta Poker е од колекцијата Leisure и импресионира со својот елегантен и чист дизајн.

Детската тренерка GIVOVA Tuta Poker е изработена од 65% памук и 35% полиестер, што ја прави удобна, цврста и издржлива. Моделот е погоден за постудени и зимски денови, поради тенката и  мека облога од внатрешната страна на оделото, која дава топлина и дава нежно и пријатно чувство.


Карактеристики:

Капулче со врвки за влечење;
Ластик со вратоврски за местење на панталони;
Везен натпис-GIVOVA на нозете и десно на градите;
Два странични џебови на дуксерот;
Два странични џебови на панталоните;
Патента по целата должина на дуксерот;
Ребрести, еластични ленти на краевите на ракавите и нозете.

GIVOVA Tuta Poker Детска тренерка - допрете го вистинскиот стил и удобност.

Најдете повеќе Детски тренерки со уникатен дизајн!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505083
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
момчиња
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Темно сино; Сиво