46%

Детски тренерки GIVOVA Tuta Revolution 0403

1.890,00 ден. 3.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 512008

Опис

Детската тренерка GIVOVA Tuta Revolution е наменета за сите оние кои сочувствуваат со стилскиот, спортски изглед.

Детската тренерка  GIVOVA Tuta Revolution е изработен од висококвалитетни, тенки полиестерски материјали кои овозможуваат многу пријатно чувство на неговата сопственичка. Се одликува со опсегот на темни бои, кој нуди и светли акценти на рамениците, што му даваат извонреден и завршен изглед.


Карактеристики:

Везен натпис-GIVOVA на десната нога и десно на градите;
2 бр. џебови на горниот дел ;
2 бр. џебови на долниот ;
Прицврстување на патент;
Еластични манжетни на зглобови

Еластични манжетни на зглобовите, глуждовите и на крајот на горниот дел ;
Висока јака;
Метален патент.

Револуција во спортската опрема со детската тренерка GIVOVA Tuta Revolution.

Најдете повеќе Детски тренерки со уникатен дизајн!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
512008
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Бело; Темно сино