30%

Детски тренерки ZEUS Tuta Training Ulysse Blu/Royal

2.170,00 ден. 3.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 507767

Опис

Детската  тренерка ZEUS Tuta Ulysse ќе биде верен пријател во авантурите.

Детската тренерка ZEUS Tuta Ulysse е изработена од многу мек и пријатен полиестерски материјал на допир, а внатрешната страна има ултра тенок и мек слој на долниот дел. Оделото има патент по целата должина на горниот дел и ги има достапните принтови на ракавите и ногавиците на логото на италијанскиот бренд.


Карактеристики:

Извезено лого на ZEUS на градите и десната нога;
2 бр. странични џебови со патенти на горнио дел;
2 бр. странични џебови со патенти на долнио дел;
Патенти на крајот на нозете, на глуждовите;
Широки, еластични ленти на краевите на ракавите и нозете;
Исечете: Стандардно;

Најдобриот избор што можете да го направите - Детска тренерка ZEUS Tuta Ulysse.

Погледнете ги сите детски тренерки во различни големини!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
507767
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
момчиња
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Син; Темно син