21%

Детски тренерки ZEUS Tuta Relax Ulysse Blu/Royal

2.110,00 ден. 2.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519605

Опис

Најдете повеќе Детски тренерки со уникатен дизајн!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
519605
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Син; Темно син