26%

Детски тренерки ZEUS Tuta Relax Vesuvio Blu/Royal

1.980,00 ден. 2.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 512911

Опис

Детската тренерка ZEUS Tuta Relax Vesuvio е дел од новата колекција „VESUVIO“ на италијанскиот спортски бренд.

Детската тренерка ZEUS Tuta Relax Vesuvio е изработена од мек полиестер, кој обезбедува удобност и гарантира издржливост. Ткаенината и кројот го прават исклучително погоден за секојдневно носење.


Карактеристики:

Патента по целата должина на горниот дел ;
Извезено лого на десната страна на градите, на десната нога и на задниот дел на вратот;
Еластични ленти на зглобовите и глуждовите;
Два џебови на горниот дел ;
Два џебови на долнио дел;
Патенти за глуждот;
Исечете: Стандардно;

Со детската тренерка ZEUS Tuta Relax Vesuvio, вашето дете добива секојдневен комфор и одличен квалитет.

Погледнете ги сите детски тренерки во различни големини!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
512911
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Син; Темно син