25%

Детски тренерки ZEUS Tuta Urban Blu

1.920,00 ден. 2.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515785

Опис

Детски тренерки ZEUS Tuta Urban - името на моделот го симболизира неговиот „урбан“ стил.

Детската тренерка ZEUS Tuta Urban е изработена од тенок и дишлив полиестер материјал, кој е многу пријатен на допир. Неговата стандардна боја и крој го прават погоден за секојдневна употреба.


Карактеристики:

Десно сечење
Џебови за дуксер и панталони;
Извезени логоа на ZEUS на панталони и дуксер;
Сошиени текстилни ленти со натписи ZEUS на ракавите до лактите;
Ластици на глуждовите (без патенти);
Ластик со врски за прицврстување на колковите;

Изберете ја детската тренерка ZEUS Tuta Urban, бидејќи секојдневната удобност е приоритет!

Погледнете повеќе полиестерски тренерки во нашиот каталог!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515785
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин