27%

Детски шорцеви GIVOVA Pantaloncino Poly Band 0004

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 514597

Детали

SKU
514597
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин