27%

Детски шорцеви GIVOVA Pantaloncino Poly Band 0051

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516772

Детали

SKU
516772
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Зелен, Зелена