20%

Детски шорцеви GIVOVA Bermuda Terry Band 0010

1.920,00 ден. 2.430,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515314

Детали

SKU
515314
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук
БОJА
Црна