Женска тренерка GIVOVA Tuta Italia Donna 104 0406

MKD 3.840,00 (Намалување од 29%)
MKD 2.690,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 520791
Пол: Жени
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Памук
БОJА: Темносин