19%

Женска тренерка GIVOVA Tuta Italia Donna 104 1410

3.100,00 ден. 3.840,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520793

Опис

Женската тренерка GIVOVA Tuta Italia 104 е именувана по татковината на производителот. Дизајниран е да внесе топлина и удобност во секојдневниот ритам.

Женската тренерка GIVOVA Tuta Italia 104 е изработена од 85% полиестер и 15% памук, што придонесува за удобност и ја прави погодна за секојдневна употреба. Моделот има дополнителна постава, која му овозможува на носителот да ја носи и при постудено време. Горниот и долниот дел  имаат џебови. Ластиците на зглобовите и глуждовите му даваат на моделот стилски, спортски и завршен изглед


Карактеристики:

Извезени логоа на GIVOVA;
Еластици на зглобовите и глуждовите;
Овална, еластична јака;
2 бр. џебови на горниот дел ;
2 бр. џебови на долнио дел;
Десно сечење.

Женски тренерки GIVOVA Tuta Italia 104 - вашето ново, спортско откритие.

Најдете повеќе оригинални жески тренерки овде.

 WWW.MKSPORT.EU 

Детали

SKU
520793
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук
БОJА
Цр͟н͟а; Виолетова